O nas

Fotografia ślubna i Videofilmowanie Nowy Targ.

Fotograf i kamerzysta Nowy Targ.

„Foto-Video-Team.pl” to grupa fotografów i operatorów kamer. Wykonujemy fotografie ślubne jak i sesje plenerowe oraz filmy video w Nowym Targu i okolicach.

Fotograf z Nowego Targu poleci miejsca na wykonanie sesji ślubnych, plenerów fotograficznych w Nowym Targu i okolicach, tak aby pozostały na lata w pamięci z wykonanych zdjęć ślubnych w Nowym Targu, Rabce czy innych miejscowościach. Fotograf ślubny z Nowego Targu jak i kamerzysta z Nowego Targu ustalają indywidualnie wykonanie reportażu ślubnego i ewentualnej sesji plenerowej może to być Nowy Targ, Rabka czy inne okolice w zależności od gustu. Videofilmowanie wykonujemy w Nowym Targu, Zakopanem, Rabce i innych okolicznych miejscowościach. Videofilmowanie może wykonywać jeden lub dwóch kamerzystów.

Najwięcej zlecenia obsługujemy kompleksowo jako fotografia ślubna i videofilmowanie na terenie Nowego Targu, Zakopanego, Jabłonce, Rabce ale również dojeżdżamy w dalsze miejsca aby wykonać zdjęcia i film z wesela.

Naszą ofertę fotografii i videofilmowania wykonujemy nie tylko na weselach lecz i obsługujemy sympozja, eventy, spotkania firmowe, komunie, chrzty itp.

Pozdrawiamy.
Zespół „Foto-Video-Team.pl” z Nowego Targu.

© Foto-Video-Team.pl